Rotaryclub Bergum
dienstbaar, integer, afwisselend, service, netwerken & vriendschap.
 


Wie zijn wij?

De Rotary Club Bergum is opgericht in 1978. Onze club telt rond  de 22 leden. Vriendschap staat bij ons hoog in het vaandel. Wij zien onszelf als een netwerk waarin wij als leden bereid zijn onze (vak)kennis ten dienste te stellen van de gemeenschap. We doen dat met acties, projecten en evenementen.In onze club zijn diverse classificaties (beroepsgroepen) vertegenwoordigd. Hierdoor beschikken we over een breed netwerk. Op deze wijze kunnen we effectief iets doen voor de samenleving in onze directe omgeving. Ons internationale motto  dit jaar is "Serve to change lives". Elke donderdagavond om de twee weken (in de even weken) treffen wij elkaar, drinken iets en dineren samen, luisteren naar /discussiëren met een gastspreker, bezoeken een bedrijf of elkaar. We doen dit op basis van een aantrekkelijk jaarprogramma. Het Rotaryjaar loopt van september t.m. juni


Als lid van de Rotaryclub Bergum word je niet alleen opgenomen in een dienstbaar netwerk, het lidmaatschap is een internationaal paspoort waarmee je welkom bent in elke club over de hele wereld. Rotary verruimt je blik op de samenleving. Onze Rotaryclub is nadrukkelijk geen businessclub maar een plaats waar je in alle openheid kunt praten over mogelijkheden en ontwikkelingen die spelen in beroep of het privéleven, waar je van anderen kunt leren. Zo kan Rotary in moeilijke situaties verrassend veel steun geven. Fellowship en service vormen de basis voor een succesvol lidmaatschap.


In Nederland zijn er 500 Rotaryclubs met ca 16.000 leden. In 220 landen zijn er 35000 clubs en maar liefst 1,2 miljoen leden. Wil je méér weten van, of je verdiepen in Rotary? klik dan hier


Kijk ook eens bij de projecten die we als Rotarians in Nederland allemaal realiseren ? klik hier maar eens